11,88 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид основної сировини | Неорганічне |
| Група матеріалу по горючості | Г4 (сильно горючі) |
| Клас матеріалу по теплопровідності | Середня |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Матеріал ізоляції | Спінений поліетилен |
| Щільність | 19 кг/м3 |
| Теплопровідність | 0.049 Вт/мК |
| Тип матеріалу | Г (горючий) |
| Форма поставки матеріалу | Порожниста труба |
| Екологічна безпека матеріалу | Безпечний |
| Розміри | |
| Зовнішній діаметр труби | 13 мм |
| Довжина | 2 м |
| Товщина ізоляції | 13 мм |