6 246,29 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.1 кг кг |
| Висота | 0.06 м |
| Габарити | 26.5*11.5*6.5 см |
| Довжина | 0.22 |
| Кут фазування | 120° |
| Максимальний струм | 65 ±2 А |
| Напруга | DC 72 В |
| Напруга відсічення (захист АКБ) | 61–63 V |
| Сумісно з | Dozer Model 5 ст. |
| Ширина | 0.11 |