

406,14 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.2 кг кг |
| Висота | 0.04 м |
| Габарити | Довжина 15.5 , висота 7 , ширина 6 см |
| Довжина | 0.17 |
| Довжина кабелю | 60 см |
| Напруга живлення | 48-72V |
| Сумісно з | Dozer Model 4П |
| Ширина | 0.1 |