3 199,35 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг кг |
| Висота | 0.06 м |
| Габарити | 22*11*6 см |
| Довжина | 0.22 |
| Кут фазування | 120° |
| Максимальний струм | 45±1А |
| Напруга | 60 В |
| Напруга відсічення (захист АКБ) | 52 ± 0.5 В |
| Сумісно з | Dozer Model 2, 2Е |
| Ширина | 0.11 |