19 073,65 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Вага | 53 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 48V-12AH |
| Батарея | свинцево-кислотна 48V-12H |
| Габарити | 1430*610*1020 мм |
| Гарантія | 1 Рік |
| Діаметр коліс | 2.5-14 |
| Задня підвіска | пружинний амортизатор |
| Заднє гальмо | барабанні |
| Запас ходу | 25-30 км |
| Колісна база | 1250 мм |
| Кількість місць | 2 |
| Навантаження | 90 кг |
| Напруга двигуна | 48V |
| Особливості | Приборна панель, передня LED фара, звуковий сигнал |
| Передня підвіска | телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами |
| Переднє гальмо | барабанні |
| Потужність двигуна, Вт | 350 |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип шини | Безкамерна |
| Час повного заряджання | 6-8 годин |