110 653,60 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Максимальна швидкість | 65 км/год |
| Тип | Квадроцикл |
| Сумісність з маркою | БАЗ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 198 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші властивості | Захист рук, підігрів рукоятки керма, USB, MP3, Bluetooth, LED фари, дзеркала заднього виду, спідометр, спинка пасажира, алюмінієва вихлопна труба |
| Батарея | 12V9AH |
| Тип палива | Бензин |
| Висота | 1.695 м |
| Вітатура пильного | 3.8 л/100км |
| Габарити | 1895*1080*1110 мм |
| Гальма передні/задні | Дискові з вентиляцією, гідравлічні/дискові з вентиляцією, гідравлічні |
| Гарантія | 1 Рік |
| Довжина | 1.12 |
| Кліренс | 140 мм |
| Колеса | Алюмінієві |
| Коробка передач | Автоматичний варіатор F-N-R |
| Кількість обертів двигуна | 7500 об/хв |
| Матеріал | Рама стальова, струбчаста |
| Навантаження | 220 кг |
| Об'єм двигуна | 177 куб.см |
| Об'єм паливного бака | 6.5 л |
| Особливості | Балансирний вал, фаркоп, сталева лебідка (довжина 15 м), яка може керуватися дистанційним пультом або кнопками на кермі, подовжена колісна база |
| Потужність | 11 к.с. ; крутний момент 10 Нм |
| Підвіска передня/задня | Гідравлічні амортизатори/гідравлічні амортизатори |
| Розміри коліс передні/задні | 23х7.0-10 / 22х10,0-10 |
| Система запуску | Електростартер/ручний |
| Тип двигуна | Карбюраторний, 4х тактний, 1-циліндр, бензиновий |
| Тип охолодження | Повітряний. Тип фільтру: контактно-масляний: масляна ванна, поролон |
| Тип приводу | Ланцюговий |
| Тип шини | Спортивний |
| Ширина | 0.84 |