| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Вага | 105 кг |
| Максимальна швидкість | 50 км/год |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | свинцево-кислотна 72V-20AH |
| Висота | 1.1 м |
| Габарити | 1600*755*1100 |
| Гальма передні/задні | Дискові/барабанні |
| Довжина | 0.755 |
| Діаметр коліс | 3.0-10 |
| Задня підвіска | телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами |
| Запас ходу | 60 км |
| Колісна база | 1150 мм |
| Кількість місць | 2 |
| Навантаження | 185 кг |
| Напруга двигуна | 72V |
| Особливості | РК дисплей, передня LED фара, звуковий сигнал, сигналізація |
| Передня підвіска | телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами |
| Потужність двигуна, Вт | 1200 |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Час повного заряджання | 6-8 годин |
| Ширина | 1.6 |