| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Вага | 95 кг |
| Максимальна швидкість | 75 км/год |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 72V-42AH |
| Діаметр коліс | 90/90-12, 110/70-12 |
| Задня підвіска | телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами |
| Заднє гальмо | дискові |
| Запас ходу | 90-100 км |
| Колісна база | 1300 мм |
| Комплектація | Зарядний пристрій, килимок |
| Кількість місць | 2 |
| Навантаження | 200 кг |
| Напруга двигуна | 72V |
| Особливості | РК дисплей, передня LED фара, звуковий сигнал, сигналізація, аудіосистема Bluetooth, NFC, кофр |
| Передня підвіска | телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами |
| Переднє гальмо | дискові |
| Потужність двигуна, Вт | 2900 Вт |
| Розмір | 1960*620*1250 мм |
| Тип акумулятора | Літієвий |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Час повного заряджання | 6-8 годин |