687 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид основної сировини | Неорганічне |
| Клас матеріалу по теплопровідності | Низька |
| Максимальна робоча температура | 350 град. |
| Матеріал ізоляції | Мінеральна вата |
| Щільність | 75 кг/м3 |
| Теплопровідність | 0.039 Вт/мК |
| Тип матеріалу | НГ (негорючий) |
| Форма поставки матеріалу | Порожниста труба |
| Екологічна безпека матеріалу | Безпечний |
| Розміри | |
| Зовнішній діаметр труби | 222 мм |
| Довжина | 1 м |
| Товщина ізоляції | 50 мм |