
351,96 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 0.11 м |
| Довжина | 14,5см, 0.23 |
| Діаметр під втулку | 12 мм |
| Матеріал | Метал, абразивне покриття |
| Сумісно з | Dozer Model 1 |
| Товщина | 6 мм |
| Ширина | 0.04 |