| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,500 кг |
| Висота | 0.08 м |
| Габарити | 22*11*6 см |
| Довжина | 0.12 |
| Кут фазування | 120° |
| Максимальний струм | 50±1А |
| Напруга | 60 В |
| Напруга відсічення (захист АКБ) | 50 ± 1 В |
| Сумісно з | Dozer Model 3 нов |
| Ширина | 0.22 |