| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,500 кг |
| Висота | 0.07 м |
| Габарити | 19*11*7 см |
| Довжина | 0.11 |
| Кут фазування | 120° |
| Максимальний струм | 45±1 (за 48V) А, 40 ±1 А (за 60V) |
| Напруга | DC 48-60 В |
| Напруга відсічення (захист АКБ) | 52 В (за 60V), 41–42В (для 48V) |
| Сумісно з | Dozer Model 2, 2Е |
| Ширина | 0.19 |