| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Колір | Натуральний |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 30 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | нерозкладні |
| Висота | 750 м |
| Висота, см | 75 см |
| Довжина | 1200 |
| Довжина, см | 120 см |
| Колір Столешня | Прозоре скло |
| Колір ніжок | Натуральний |
| Матеріал ніжок | Термодрук структури деревини на металі |
| Матеріал стільниці | Гартоване скло |
| Ширина | 800 |
| Ширина, см | 80 см |