| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 29 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | нерозкладні |
| Висота | 750 м |
| Висота, см | 76 см |
| Довжина | 1400 |
| Довжина, см | 140 см |
| Колір Столешня | Загартоване скло прозоре |
| Колір ніжок | Чорний |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Матеріал стільниці | Скло прозоре, термозагартоване (триплікс) |
| Ширина | 800 |
| Ширина, см | 80 см |