452,39 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,1 кг кг |
| Висота | 0.11 м |
| Габарити | Діаметр 18.5, висота 10.5 см |
| Довжина | 0.19 |
| Напруга живлення | 48V-60V |
| Сумісно з | DOZER Model 1, 2, 2Е, 3, 3Е, 5 |
| Ширина | 0.19 |