| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,100 кг |
| Висота | 0.06 м |
| Габарити | 19*11*6 см |
| Довжина | 0.11 |
| Кут фазування | 120° |
| Максимальний струм | 35 ±1 А |
| Напруга | 60-72 В |
| Напруга відсічення (захист АКБ) | 64-65 В |
| Сумісно з | Model Eco, Model 1, Model 4R, Model 4Е, Model 4П, Model 6 |
| Ширина | 0.19 |