| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 32 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Фасади | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | розкладні |
| Висота, см | 75 см |
| Довжина в розкладеному вигляді | 160 см |
| Довжина, см | 120 см |
| Колір Столешня | Білий |
| Колір ніжок | Білий |
| Матеріал ніжок | Фарбований метал |
| Матеріал стільниці | МДФ 20 мм покрита ПВХ плівкою |
| Механізм розкладки | розкладний |