64 401,10 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Максимальна швидкість | 60 км/год |
| Система запуску | Електростартер |
| Тип | Квадроцикл |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 107 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | 12V5AH |
| Тип палива | Бензин |
| Висота | 0.63 м |
| Вітатура пильного | 3л./100 км |
| Габарити | 1480*1040*950 мм |
| Гальма передні/задні | Дискові з вентиляцією, гідравлічні/дискові з вентиляцією, гідравлічні |
| Гарантія | 1 Рік |
| Довжина | 0.9 |
| Задні колеса | 18x9.5-8 |
| Кліренс | 135 мм |
| Кількість обертів двигуна | 7500 об/хв |
| Навантаження | 190 кг |
| Об'єм двигуна | 150 куб.см |
| Об'єм паливного бака | 5.4 л |
| Особливості | Захист рук водія, сигналізація, дистанційний запуск, USB, MP3, Bluetooth, цифровий дисплей, LED фари, спідометр, подвійний глушник,датчик рівня палива |
| Передні колеса | 19x7.0-8 |
| Потужність | 9.5 к.с. |
| Підвіска передня/задня | Незалежна важільна з двома амортизаторами/залежна, пружинний амортизатор |
| Тип двигуна | Карбюраторний, 4х тактний, 1-циліндр, бензиновий |
| Тип охолодження | Повітрянний |
| Тип приводу | Ланцюговий |
| Ширина | 1.38 |