67 352,45 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Вага | 130 кг |
| Максимальна швидкість | 70 км/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 72V-35AH |
| Висота | 1.18 м |
| Довжина | 0.73 |
| Діаметр коліс | 90/80-12 |
| Задня підвіска | телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами |
| Заднє гальмо | дискові |
| Запас ходу | 80 км |
| Колісна база | 1300 мм |
| Кількість місць | 2 |
| Навантаження | 200 кг |
| Напруга двигуна | 72V |
| Особливості | РК дисплей, передня LED фара, звуковий сигнал, сигналізація |
| Передня підвіска | телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами |
| Переднє гальмо | дискові |
| Потужність двигуна, Вт | 2500 Вт |
| Розмір | 1930*730*1180 |
| Тип акумулятора | Графеновий |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Час повного заряджання | 6-8 годин |
| Ширина | 1.93 |