38 455,65 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Вага | 81 кг |
| Колір | Білий |
| Максимальна швидкість | 30 км/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші властивості | РК дисплей,передня LED фара,звуковий сигнал,сигналізація |
| Батарея | свинцево-кислотна 60V-20AH |
| Тип палива | Електроенергія |
| Тип товару | Електротранспорт |
| Висота | 0.61 м |
| Гальма передні/задні | барабанні/барабанні |
| Гарантія | 1 Рік |
| Довжина | 0.71 |
| Задня підвіска | гідравлічні амортизатори та пружини |
| Запас ходу | 50-60 км |
| Комплектація | Зарядний пристрій |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Навантаження | 150 кг |
| Напруга двигуна | 60V |
| Передня підвіска | телескопічна вилка з гідравлічними амортизаторами |
| Потужність | 800 Вт |
| Потужність двигуна, Вт | 800 Вт |
| Призначення | Для дорослих, людей похилого віку та осіб з інвалідністю |
| Розмір | 1530×770×1000mm |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип кузова та бортів | водій + пасажир |
| Час зарядки батареї | 8 років |
| Ширина | 1.32 |